SG73P2ETTD5492D
MFR.Part #
SG73P2ETTD5492D
JLCPCB Part #
C4215520
Description
-55℃~+155℃ 500mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS