RK73H2ARTTD5491D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD5491D
JLCPCB Part #
C5725721
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS