TNPU120684K5AZEN00
MFR.Part #
TNPU120684K5AZEN00
JLCPCB Part #
C3999549
Description
-55℃~+125℃ 250mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS