SG73P2BTTD4533D
MFR.Part #
SG73P2BTTD4533D
JLCPCB Part #
C4101831
Description
-55℃~+155℃ 333mW 453kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS