RN731JTTD6261D25
MFR.Part #
RN731JTTD6261D25
JLCPCB Part #
C4195338
Description
-55℃~+155℃ 6.26kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS