SG73P2BTTD41R2F
MFR.Part #
SG73P2BTTD41R2F
JLCPCB Part #
C4251775
Description
-55℃~+155℃ 333mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS