SG73P2ATTD41R2F
MFR.Part #
SG73P2ATTD41R2F
JLCPCB Part #
C4211689
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS