SG73P2BTTD41R2D
MFR.Part #
SG73P2BTTD41R2D
JLCPCB Part #
C4000488
Description
-55℃~+155℃ 333mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS