RN73H1JTTD2341B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2341B25
JLCPCB Part #
C4079386
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS