SG73P2BTTD3R0G
MFR.Part #
SG73P2BTTD3R0G
JLCPCB Part #
C3933166
Description
-55℃~+155℃ 333mW 3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS