SG73P2BTTD3601F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3601F
JLCPCB Part #
C2577884
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS