SG73P2BTTD3571F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3571F
JLCPCB Part #
C3996380
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS