RN73H2ATTD2230C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2230C25
JLCPCB Part #
C2541924
Description
-55℃~+155℃ 125mW 223Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS