SG73P2BTTD3482F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3482F
JLCPCB Part #
C4342199
Description
-55℃~+155℃ 333mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS