SG73P2BTTD3322D
MFR.Part #
SG73P2BTTD3322D
JLCPCB Part #
C4120373
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS