RN73H1JTTD92R0D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD92R0D10
JLCPCB Part #
C3936836
Description
-55℃~+155℃ 100mW 92Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS