HV733ARTTE3604F
MFR.Part #
HV733ARTTE3604F
JLCPCB Part #
C6967604
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS