SG73P2BTTD20R5F
MFR.Part #
SG73P2BTTD20R5F
JLCPCB Part #
C4168657
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS