SG73P2BTTD202J
MFR.Part #
SG73P2BTTD202J
JLCPCB Part #
C4312506
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS