SG73P2BTTD1803F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1803F
JLCPCB Part #
C4062935
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS