SG73P2BTTD1691F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1691F
JLCPCB Part #
C4044583
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS