SG73P2E1RTTD3300F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD3300F
JLCPCB Part #
C5751347
Description
-55℃~+155℃ 1W 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS