SG73P2BTTD1603D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1603D
JLCPCB Part #
C4024802
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS