SG73S2BRTTD1910D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1910D
JLCPCB Part #
C7360748
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS