SG73P2BTTD154J
MFR.Part #
SG73P2BTTD154J
JLCPCB Part #
C4076693
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS