RN73H1JTTD1130D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1130D10
JLCPCB Part #
C4338381
Description
100mW 113Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS