SG73P2BTTD1541D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1541D
JLCPCB Part #
C3923218
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS