RN73H1JTTD14R3D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD14R3D100
JLCPCB Part #
C4320045
Description
100mW 14.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS