SG73P2BTTD134J
MFR.Part #
SG73P2BTTD134J
JLCPCB Part #
C4073496
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS