SG73P2BTTD334J
MFR.Part #
SG73P2BTTD334J
JLCPCB Part #
C3970671
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS