SG73P2BTTD1300D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1300D
JLCPCB Part #
C4218370
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS