SG73P2BTTD1270D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1270D
JLCPCB Part #
C4348068
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS