SG73P2BTTD1132D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1132D
JLCPCB Part #
C4145934
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS