SG73P2BTTD1131D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1131D
JLCPCB Part #
C3991665
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS