RN73H1JTTD7590A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7590A10
JLCPCB Part #
C3953317
Description
-55℃~+155℃ 100mW 759Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS