SG73P2BTTD1100F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1100F
JLCPCB Part #
C4014398
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS