SG73P2BRTTD7321F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD7321F
JLCPCB Part #
C6482302
Description
-55℃~+155℃ 7.32kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS