SG73P2BRTTD6803F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD6803F
JLCPCB Part #
C7311624
Description
-55℃~+155℃ 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS