SG73P2BRTTD512J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD512J
JLCPCB Part #
C5750972
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS