RN732BTTD9311F25
MFR.Part #
RN732BTTD9311F25
JLCPCB Part #
C3948276
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS