SG73P2BRTTD4R3J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD4R3J
JLCPCB Part #
C6677611
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS