RN731JTTD3241C10
MFR.Part #
RN731JTTD3241C10
JLCPCB Part #
C3971218
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS