SG73P2BRTTD4223F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD4223F
JLCPCB Part #
C5911876
Description
-55℃~+155℃ 422kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS