RN73H1JTTD1001F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1001F10
JLCPCB Part #
C4081618
Description
100mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS