SG73P2BRTTD3571F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3571F
JLCPCB Part #
C7078821
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS