RN731JTTD20R5D100
MFR.Part #
RN731JTTD20R5D100
JLCPCB Part #
C4305450
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS