SG73P2BRTTD21R0F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD21R0F
JLCPCB Part #
C6295162
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS