SG73G2BTTD2052D
MFR.Part #
SG73G2BTTD2052D
JLCPCB Part #
C5893883
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS