SG73P2BRTTD14R0F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD14R0F
JLCPCB Part #
C7311497
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS