SG73P2BRTTD1102F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1102F
JLCPCB Part #
C6677462
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS